Bodrum Logar Açma

            Bodrumda Logar Açma hizmetleri için 20 yılı aşkın süredir işletmemizi tercih eden 4000’in üzerinde müşteri portföyümüze çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Araçlarımızı güncel teknolojileri takip ederek, bodrum kanal açma hizmetlerinde değerlendirmek üzere, kesin ve nokta atışı çözümler için yeni cihazlar üretildikçe ilaveler yaparak daha donanımlı hale getiriyoruz. Bodrum Kurtoğlu Kanal Açma ve Vidanjör hizmetlerimiz için bizleri 7 gün 24 saat özellikle acil durumlarda çekinmeden arayabilir kanal açma ve vidanjör hizmeti talep edebilirsiniz. 

            Logar açma, deneyim ve özel cihazlara sahip olmayı gerektiren hassas bir iştir. Bodrum Kurtoğlu Kanal Açma olarak Logar açma işlemine başlamadan önce gerekli durumlarda kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontrolleri yaparak tıkanıklığın sebebini bulmaktayız. Ve tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız. Robot cihazlar tıkanıklığı açmak için titreşimli bir şekilde boru içerisinde dönerek tesisata zarar vermeden robotla tıkanıklık açma çalışması başarıyla sonuçlanmaktadır. Robot cihazların yetersiz kaldığı durumlarda ise Bodrum Kurtoğlu Vidanjör hizmetimizle tıkanıklık sorununuzu profesyonel ekibimizle çözmekteyiz.

Logar tıkanıklığı nasıl anlaşılır?

         Logar tıkanıklığı nasıl anlaşılır sorusunun en doğru cevabını ise, kötü koku oluşumu ve evlere vuran atıklar olarak cevaplamak mümkündür. Eğer logar tıkanıklık sorunu kısa süre içinde çözülmezse zemin kat tuvalet giderlerinde pislik basma problemi yaşanabilme ihtimali çok yüksektir.

 

Logar tıkandı ne yapmalıyım?

         Kullanıcı hatasından dolayı meydana gelen tıkanıklıklar, basit tıkanıklıklardır ve maliyeti azdır. Tıkanıklığın açılması için robot cihaz kullanılır. Robot cihaz sayesinde, tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da logar kuyusuna doğru itilir. İşlem sonrası tıkanıklık açılarak, tekrar kullanıma açılır.

 

Logar tıkanıklığı neden olur?

            Logar tıkanmasının başlıca sebebi, logar borusuna yabancı cisimlerin girmesidir. Logar borusuna yabancı cisimlerin girmesi sebebi bina sakinleridir. Tuvalete atılan yabancı cisimler tuvalet tıkanmasına sebep olması bile logar borusunda birikerek ilerde tıkanıklığa sebep olabilir.