Bodrum Kanalizasyon Tıkanıklığı

BODRUM KANALİZASYON TIKANIKLIĞI

Kanalizasyon tıkanıklığı, yalnızca bir evi veya şirketi değil, birden fazla binayı etkileyebilir.

  • Binalarda Tuvalet kağıdı, mendil vb. malzemelerin yanlış kullanım nedeniyle kanalizasyonun engellenmesini önleyebilirsiniz.
  • Lavabolarda ise Yemeklik yağ, yağlı yemek artıkları pis su gideri ve kanalizasyon sisteminizi tıkayabilir.
  • Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

 

            Yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında, lütfen kendiniz müdahale etmekten kaçınınız. Tıkanıklık sorununu kendiniz açmaya çalışmayınız. Kullanıma uygun olmayan araç gereçlerle tıkanıklığın boyutunu arttıran çok vaka ile karşılaştık. Tıkanıklık yaşandığında vidanjörlerle çekim gerekebilir. Tıkanıklık robotla çoğu zaman açılır ancak borularda çökme ve kırılma varsa robotla da açılmaz boruların yenilenmesi gerekir. Robotla kanal açan ve tıkanıklık açan firma borulardaki tıkanıklığı açar ama  tekrardan  Kısa bir süre içerisinde tıkanabileceğini bileceğine hatırlatmakta fayda vardır.

            Araçlarımızı güncel teknolojileri takip ederek, bodrum kanal açma hizmetlerinde değerlendirmek üzere, kesin ve nokta atışı çözümler için yeni cihazlar üretildikçe ilaveler yaparak daha donanımlı hale getiriyoruz. Kanalizasyon tıkanmalarında, kanal açma aracımız ve alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile müdahale ediyoruz. Çözüm odaklı adımlar izleyerek tıkanıklığı gideriyoruz. Bizleri 7 gün 24 saat özellikle acil durumlarda çekinmeden arayabilir kanal açma ve vidanjör hizmeti talep edebilirsiniz.