Gider Tıkanıklıklarının Başlıca Sebepleri

Giderlerin tıkanma sebeplerinin bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Yağ ve yemek artıkları
  • Saç ve kıl birikintileri
  • Küçük eşyalar
  • Tuvalet kağıdı, kağıt havlu vb. kağıt ürünleri
  • İnşaat atıkları

Yukarıdaki ve diğer başka sebepler ile tıkanan giderleriniz için profesyonel bir çözüm olan Kanal Açma firmaları ile anlaşmanız gerekmektedir. 25 yılı aşkın tecrübe ve deneyim ile Bodrum Kurtoğlu Kanal Açma olarak siz değerli müşterilerimizin 7/24 çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Çözüm odaklı profesyonel iş anlayışımız ile sorunlu olan giderinizin modern cihazlarımızla minimum süre içerisinde müdahale ile açma garantisi veriyoruz. Bodrum Tıkanıklık açma işlemi için kamera ile görüntüleme hizmeti de vermekteyiz. İşletme veya evinizdeki gider tıkanıklığının gerekli durumlarda kameralı sistemlerimiz ile görüntülenmesinden sonra uygulanacak operasyonun sizlere anlatılması ile giderlerinizin açılmasını sağlıyoruz. Bu sayede kanal açma sürecinde herhangi bir kırma dökme işlemi yapmıyor, herhangi bir yere zarar vermiyoruz.

Bodrum Kurtoğlu Kanal Açma olarak, yeterli sayıda donanım ve kanal açma aracımız ile Bodrum ve çevresine uzun yıllardır kanal açma ve vidanjör kiralama alanların da hizmet veriyoruz. Önceliğimiz yaşadığınız kanal ve gider tıkanıklığı sorunlarında kısa sürede müdahale ederek sorunu çözmek ve memnuniyetinizi sağlamak.

Fiyatlandırmalarımızın sizlere sunduğumuz hizmete göre en ekonomik şekilde olmasına özen gösteriyor, kabul etmemeniz durumunda ise keşif bedelini de talep etmiyoruz.

Bodrum Kurtoğlu Kanal Açma ve Vidanjör çekimini 25 yılı aşkın tecrübe ve birikim ile siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmete devam etmektedir.